contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Skolas 12
Riga
Latvia

(+371) 27780489

Healthy raw food products

Produkcija

Bezgrēka cepumi

cepumi produktu majaslapa.png
 

Bieži mūsu produktu nosaukumos ir vārds “bezgrēka”. Mums šis vārds ir pierasts – ar to mēs domājam tīru un godīgu attieksmi pret dabu un savu veselību. Piemēram, The Beginnings cepumi: tajos ir viss tas pats, kas dabā, un nekā ķīmiska vai sintētiska. Svaigas un žāvētas ogas (svaigas upenes, žāvētas inku un godži ogas, mellenes un dzērvenes), vērtīgās linsēklas, ķirbju sēklas, Indijas rieksti un kraukšķīgās kokosa skaidiņas, nekāda glutēna, cukura vai konservantu. Arī cepumi top pēc mums svarīgajiem principiem: roku darbs, 14 stundu gatavošanas process un saudzīga temperatūra līdz 45 °C.

 
cepumi-product-divi.jpg
TheBeginnings-Ikonas-4.jpg

Makarūni

 

Runā, ka izcept īstu makarūnu – tas ir kulināro spēju izaicinājums. Mēs uz to skatāmies kā uz pārbaudījumu uzburt makarūnu valdzinājumu tikai ar dabisko sastāvdaļu palīdzību. Trīs izcilas ogas no visas pasaules – svaigas upenes, žāvētas godži un inku ogas –, kakao pupiņas un uz mēles kūstoša šokolāde. Nekāda glutēna, cukura vai konservantu. Tikai roku darbs, ilga un lēna gatavošana un saudzīga temperatūra.

 

Bezgrēka čipsi

 

Mēs gribam jums pierādīt, ka stilīgi kraukšķināt iespējams jebko – pat kāpostlapas! Mūsu čipsi tiek gatavoti no vislabākajiem, enerģiskākajiem un ar uzturvielām bagātākajiem dārzeņiem, kas aug gan tepat Latvijas dobēs, gan citur pasaulē. Bietes, kāposti, paprika apvienojumā ar eksotiskām un pikantām mērcēm darīs jautru jebkuru brīdi vai starpbrīdi.

 

Bezgrēka muslis

 

Dažādos pasaules punktos dīgst un aug tīrs un godīgs spēks – mēs to ņemam un liekam savā produkcijā, lai tas turpinātu dzīvot un vairotu tavu spēku un enerģiju. Negrauzdēti, dīgtspējīgi, bioloģiskā saimniecībā audzēti Latvijas griķi, dzērvenes un medus. Amaranta sēklas no Indijas, čia sēklas no Meksikas un kvinojas sēklas no tālās Bolīvijas. Turcijā augušas zīdkoka ogas, izslavētās godži un inku ogas, ko papildina dabīgā šokolāde. Mēs meklējām, atradām un apvienojām uzturvielām bagātākās sastāvdaļas no visas pasaules, lai izveidotu The Beginnings brokastu musli.  

Katrs The Beginnings veidotais muslis ir rūpīga darba rezultāts: ražošanas process tiek veikts ar rokām un sastāvdaļās ir saglabāti visi vitamīni, mikroelementi un minerālvielas.   

Mēs to panākam, pateicoties rūpīgi pārdomātajai ražošanas metodei:

 

1. SOLIS

Muslis sākas ar bioloģiskajiem griķiem. Vispirms tie tiek vairākas stundas mērcēti, pēc tam žāvēti temperatūrā, kas nepārsniedz 45 °C. 

2. SOLIS

Tālāk, atkarībā no mušļa veida, gatavajiem griķiem tiek pievienoti žāvēti augļi un ogas, rieksti, sēklas, medus vai sablendēti svaigie augļi.

3. SOLIS 

Mušļa masu vēlreiz liek žāvēties uz 14 stundām, ik pa laikam uzraugot un apmaisot. Un tā, aprūpēts 36 stundu garumā, tavs dzīvais griķu muslis ir gatavs!

TheBeginnings-Ikonas-4.jpg

Dārzeņu krekermaizes

 

The Beginnings krekeru maizes ir sātīgas un spēcinošas – to nodrošina neskartais dabas spēks, ko cenšamies tajās ietvert. Mēs gatavojam krekermaizes no svaigiem un garšīgiem dārzeņiem un sēklām. Tās nesatur glutēnu, raugu vai iesalu, nemaz nerunājot par konservantiem un garšas pastiprinātājiem. Lai dzīvā enerģija maizēs paliktu neskarta un nezaudētu savas vērtības, mēs tās gatavojam 14 stundas, žāvējot saudzīgā temperatūrā, kas nepārsniedz 45 °C.

 
TheBeginnings-Ikonas-4.jpg

Pesto mērces un zaļumu sviests

 

Katrā no mūsu produktiem ir The Beginnings idejas esence, un tā ieslēpta arī šajās krāsainajās burciņās: tīrība garšās un produktu izvēlē, vērtīgas izejvielas – taukvielas, vitamīni un minerālvielas –, un nekādu konservantu, laktozes, glutēna, krāsvielu, un ne mazākās termiskās apstrādes. Mūsu pesto un sviestu neatkārtojamās krāsas, smaržas un garšas nāk no pašas dabas – kas gan var būt vēl vienkāršāk?

 

Superfoods

 

Iepazīsti un lieto mūsu Superfoods produktu līniju. Noderēs vispārējai labsajūtai, imunitātes stiprināšanai, pirms un pēc sportiskām aktivitātēm. 

Visi skaisti iesaiņotie produkti – ogas, sēklas, pulveri – ir ar augstu uzturvērtību. Esam tos atraduši plašajā pasaulē un atveduši tev – godži ogas no Ķīnas, čia sēklas no Meksikas, zīdkoka ogas no Turcijas, inku ogas no Ekvadoras, kā arī spirulīnu, hlorella aļģes, kviešu zelmeni un vēl, un vēl…